KONST / Litografier / Färglitografier 12968176
nr 1296 8176
Färglitografier
4 st. Ay-O, -88, Idrottsbilder. Signerade och numrerade. Motivet: 66x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:13:39
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr